Jdi na obsah Jdi na menu
 


Info a diskuze k nové rubrice MODERNÍ TANEC

3. 6. 2009

Jak již jistě víte, náš internetový portál o tanci se rozrostl o novou sekci Moderní tanec. Tato sekce bude věnována Modernímu tanci všeobecně, budou zde aktuality, videa a různé pozvánky na akce.

 

 

 

BlueBoard.cz

 

 

 

Obrazek

Proč rubrika o moderním tanci?

Rozhodli jsme se, že naše zpravodajské spektrum se rozroste o zprávy z oblasti moderního tance. V dnešní době se moderní tanec vyučuje na všech Tanečních konzervatořích a téměř všechny mají již zaměření na klasický a moderní tanec, studenti si tedy mohou vybrat obor, který chtějí studovat. Z moderním tancem se setkáváme čím dál tím více v našich i zahraničních divadlech, např. Národní divadlo v Brně má na svém repertoáru minimálně šest moderních titulů, u Národního divadla v Praze tomu není jinak. Doufáme, že se vám nová rubrika bude líbit a najdete v ní vše, co se budete chtít o moderním tanci dozvědět.

 

Pokud budete mít jakékoliv připomínky, dotazy či pozvánky atd. napište nám na e-mail balet.estranky@seznam.cz nebo využijte našeho formuláře ZDE nebo napište do komentářů pod článkem.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Taneční oblečení

(Žofie Maliová, 16. 9. 2014 12:04)

Ahoj, zdravím!

Dělám flirtdance asi 4 roky a musím říct, že je to dřina jako prase. Pamatuju si na začátky, kdy jsem domů chodila celá bolavá. Ale když se ohlídnu, tak vím, že to stálo za to, protože to, co mi tenhle sport dává je prostě k nezaplacení! Chce to jen vytrvat a nevzdávat se! Pro mě je to totál droga! Co se týče oblečení, stačí něco pohodlnýho a sexy. Pro nás náročnější, co už to děláme nějaký ten pátek, pak spíš kompletek s prodyšnou funkcí a sexy image. mrknete sem, mají super <a href="http://www.dance-shop.cz/zeny/damske-tanecni-obleceni/">taneční oblečení</a>, tak to zčkněte a uvidíte sami :) Jinak sportu zdar a hurá do toho!!!

Žofka

Re: Flamenco

(Admin, 18. 12. 2009 22:05)

Dobrý den, bohužel terminologii flamenca nemáme k dispozici.

flamenco

(Šárka Valverde, 27. 11. 2009 18:01)

ráda bych se zeptala, znáte-li odkaz na terminologii tance flamenco (potřebuji pro překlad k Saurově filmu Salomé)
děkuji
Šárka

Moderní Tanec

(Helena Veliká, 17. 10. 2009 20:13)

Čas plyne jako voda a Tanec de kupředu moderní tanec a balet dou přece spoji.Žáci mají mýt možnost studovat obojí na jednou.